Tamoxifen w kulturystyce

Tamoksyfen jest dość rzadkim lekiem, który znacznie różni się od wielu leków o tym samym spektrum działania. Jego główna różnica jest uważana, że nie jest ani anaboliczny, ani androgenny środek. Z tym wszystkim, ten konkretny produkt farmaceutyczny jest zalecany dla kulturystów, a wszystko dlatego, że jest to dość przydatne dla nich. Lek ten zaliczany jest do hormonów płciowych. Dodatkowo jest to również antyestrogen. Od razu zauważymy, że bezpośrednio do leczenia różnych form raka gruczołu sutkowego u przedstawicieli słabej płci. Charakterystyczne jest zarówno zapobieganie, jak i wstrzymywanie wzrostu i rozwoju nowotworów złośliwych. Kup tamoxifen sklep w najlepszej cenie na naszej stronie internetowej.

Zastosowanie w kulturystyce

Jeśli chodzi o stosowanie tamoksyfenu w kulturystyce, to w tym przypadku powinniśmy od razu zwrócić uwagę czytelników na fakt, że jest on przepisywany razem ze sterydami anabolicznymi. Wyjaśnimy teraz, dlaczego tak się dzieje. W składzie licznych leków sterydowych znajduje się odpowiednio duża liczba składników aromatycznych, których cechą charakterystyczną jest prowokowanie wzrostu ilości estrogenów we krwi. W związku z tym u sportowców występują różne zjawiska feminizacji spowodowane nadmierną akumulacją estrogenów. Może to być jako ginekomastia i nadmierne gromadzenie wody w organizmie lub zwiększone gromadzenie tłuszczu w tkance podskórnej. Ewidentnie żaden ekspert od kulturystyki nie potrzebuje tego wszystkiego.

Tamoxifen jest właśnie tym lekiem, który może zapobiec rozwojowi tych wszystkich niezbyt przyjemnych zjawisk. Charakterystyczne jest blokowanie receptorów estrogenowych tkanek organizmu człowieka. W efekcie nie mogą powstawać związki "receptor estrogen". Przy tym wszystkim należy wziąć pod uwagę fakt, że dany lek nie jest swoisty dla zatrzymania aromatyzacji. Okazuje się, że lek ten to nic innego jak antagonista estrogenów. Nie jest w stanie zapobiec przekształceniu np. testosteronu lub jego pochodnych w estrogeny. Ten lek po prostu je zwalcza, ale nie ma pewności, że estrogeny go nie wyprzedzą. Asortyment w naszym sklepie internetowym https://anaboliki-pl.com/ jest najlepszy w całej Polsce.

Jak jest zwykle używany

Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje, specjaliści najczęściej przepisują kulturystom tamoksyfen wraz z provironem. Powinniśmy również wspomnieć, że ten lek jest bardzo ważny dla kulturystów, aby wziąć podczas różnych diet, a wszystko dlatego, że ma tendencję do zwiększenia procesu spalania tłuszczu. Jeśli sportowiec zauważył stałe gromadzenie się wody w organizmie, to powinien zawsze przyjmować ten lek podczas stosowania jednego lub drugiego sterydu. To samo zaleca się zrobić w przypadku jakichkolwiek problemów z piersiami. Lek jest również znany ze znacznego zwiększenia gęstości mięśni u kulturystów.

Na zakończenie należy zaznaczyć, że ma on również liczne wady, z których powinien zdawać sobie sprawę każdy bez wyjątku sportowiec. Jeśli chcesz zachować formę i czuć się jak najlepiej, powinieneś pomyśleć także o zdrowym stylu życia.

Przed użyciem należy skonsultować się ze specjalistą.

También podría interesarte

9adbb95e469c6df4db3314e2d9ff003c