Anastrozol stał się bardzo popularny w sporcie

Anastrozol jest lekiem antyestrogenowym, który występuje w postaci tabletek. Anastrozol został pierwotnie opracowany jako lek stosowany w leczeniu raka piersi. Jednak w dzisiejszych czasach lek ten prawie nie jest stosowany w praktyce medycznej. W sporcie natomiast Anastrozol zyskał ogromną popularność: stosują go sportowcy i miłośnicy sportów siłowych. Preparat pomaga uniknąć ginekomastii, czyli wzrostu piersi, pozbywa się obrzęków i innych negatywnych skutków ubocznych, które często towarzyszą leczeniu anabolicznemu.

Anastrozol ma wyraźne działanie: już jeden miligram substancji czynnej może obniżyć poziom estradiolu w krwiobiegu o 80%! Nawet Tamoxifen, który jest bardzo popularny wśród kulturystów, nie może być porównywany z Anastrozolem w swojej sile działania. Jednak leki te mają różne zasady działania, więc porównanie między nimi jest mało prawdopodobne. Anastrozol cena w naszym internetowym sklepie sportowym jest najlepsza w Polsce!

Jakie działanie ma lek Anastrozol?

Anastrozol ma następujący wpływ na organizm

  • Zmniejsza poziom aromatyzacji (o około 80%);
  • Posiada właściwości inhibitora;
  • Zmniejsza poziom estrogenów we krwi.

Jedną z najważniejszych właściwości leku jest jego dość szybkie działanie. Maksymalne stężenie substancji czynnej we krwi obserwuje się już w kilka godzin po zażyciu. Jednocześnie proces aromatyzacji zostaje stłumiony w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego Anastrozol jest uważany za jeden z najskuteczniejszych leków dla sportowców, którzy są podatni na aromatyzację.

Anaboliki i sterydy w najlepszej cenie w Polsce można zamówić na tej stronie http://sterydysklep.com/

Jak brać

Anastrozol jest zalecany tylko dla doświadczonych sportowców: początkujący powinni go unikać. Tabletki stosuje się po zakończeniu kursu sterydów anabolicznych. Anastrozol należy przyjmować w dwóch przypadkach: zapobiegawczo w razie wystąpienia ciężkich działań niepożądanych po przyjęciu sterydów. Po kursie sterydów należy przyjmować 0,25 do 1 mg na dobę. Przed kursem dawkowanie powinno być ustalone przez specjalistę.

Anastrozol można przyjmować przez dwa tygodnie: w tym czasie lek ma czas, aby pokazać swoje pełne właściwości.

W celu zapewnienia jak najszybszego przedostania się substancji czynnej do krwiobiegu, lek Anastrozol należy przyjmować przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody.

Kobiety uprawiające sport nie powinny przyjmować leku Anastrozol. Produkt może wywołać nagłe zmiany w poziomie hormonów, które mogą mieć nieprzewidywalne skutki dla organizmu kobiety.

También podría interesarte

3133d10dbb2f91b7650a38098b12f6d1